Dopisy čtenářů  
 
Jőrg Hochfeld,  (03. 10. 2005)
 
Lieber Herr Celovsky, zunächst möchte ich mich nochmals für das Exemplar Ihres Buches bedanken. Ich habe den Sonntag dafür genutzt, ein wenig darin herumzublättern und bin den ganzen Tag nicht mehr davon los gekommen. Zwar hat die Übersetzung Ihres einleitenden Aufsatzes mir einen Einblick in Thema und Problematik des Buches verschafft, jedoch wird mir als Laie erst die Lektüre aller Dokumente, die Sie in dem Buch zusammengetragen haben, zu einem besseren Verständnis der Epoche verhelfen, die auch heute noch gelegentlich das Verhältnis zwischen (einigen) Tschechen und Deutschen beeinflusst. In diesem Sinne wünsche ich dem Buch viele interessierte Leser in Deutschland und freue mich, dass ich, wenn auch nur in kleinem Umfang, am Erscheinen der deutschen Ausgabe mitarbeiten durfte. Mit den besten Wünschen für Sie und freundlichen Grüßen, Jörg Hochfeld
 
 
Bubeník,  (02. 10. 2005)
 
Pane Čelovský, stálo by za to podívat se na WWW. Fragmenty - tiskový orgán ODS. To je najednou prostoru tunelářům z ODS nebo z ČEZu. Co vy na to?
 
 
Václav Chadim,  (05. 09. 2005)
 
Vážený pane Čelovský,

viděl jsem Váš článek o generálech, tak Vám k němu posílám malý příspěvek. Poslal jsem toto plácnutí do vody na 39 adres, nikdo z našich publicistů kteří mají www stránku na to nereagoval a šéfredaktor Lidovek samozřejmě také neodpověděl. Z internetového archivu Lidovek ale článek o Činčárovi zmizel, a z www.hrdinove.cz také.

S pozdravem Václav Chadim.
 
 
Bubeník,  (21. 08. 2005)
 
Jistě jsou dnes důležitější věci, ale náhodou jsem si přečetl knihu z roku 1941 "Bolševici, Beneš a my" od V. Krychtálka. Četl jste ji? Co na ni říkáte?
 
 
Petr Tuček,  (18. 08. 2005)
 
Vážený pane Čelovský, vážím si Vašeho úsilí doplnit a korigovat informace které získává česká veřejnost prostřednictvím větší části domácích medií. Moje zkušenosti zcela potvrzují oprávněnost Vaší "ztráty trpělivosti s redaktory našich deníků". Držím Vám palce a byl bych rád, kdyby Vaše aktivita našla co největší odezvu u českých čtenářů.

Petr Tuček
 
 
Bubeník,  (20. 07. 2005)
 
Jsem velmi rád, že stále bojujete s českou podlézavostí a lhaním.
 
 
Petr Cibulka,  (19. 07. 2005)
 
Vazeny pane Celovsky!
Diky za vasi dulezitou zpravu. Uz jsem na vase internetove stranky upozornil nekolik set ceskych politiku a novinaru. Doufejme, ze se nezachovaji tak jako vzdycky...
S pozdravem a pranim vseho dobreho vsem dobrym Petr Cibulka