Archív  
 
Neuvěřitelný výprodej.
 

 

MF Dnes  přinesla dne 24. listopadu článeček o diplomatické misi čtyř zákonodárců ČR do Mnichova, aby vzpomněli „německých obětí poválečného vyhánění.“ Jeden z těchto víkendových diplomatů položil ke kříži v Sudetoněmeckém domě květiny se slovy: „Bože, odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme naším viníkům“.   Druhý prohlásil, že „cesta byla oficiálně schválena organizačním výborem Senátu na doporučení ministerstva zahraničí ČR“.

Jména těchto víkendových diplomatů by měla být zaznamenána pro potomky: Svatopluk Karásek, Zdeněk Bárta, Edvard Outrata a Jan Hadrava. Právě tak jméno Cyrila Svobody, který tuto cestu narýsoval, zřejmě na rozkaz Bonaparta. Pán bůh jim to zaplatí v příštích volbách.  

Měsíc předtím jsem byl několika přáteli v Mnichově, sice ne v Sudetoněmeckém domě, ale v restauraci Sv. Václava na Amalienstrasse. Byl to nápad mého německého nakladatele, uvést moji novou knihu (Germanisierung und Genozid. Hitlers Endlősung der tschechischen Frage. Deutsche Dokumente 1933-1945) na německý knižní trh. Pozval 15 německých medií a také Sudetendeutsche Landsmannschaft. Kniha je sborníkem 700 dokumentů, výlučně psaných Němci (a sudetskými Němci), které prokazují úmysly německých nacistů, jak naložit s českým národem po válce. Neprodala se ani jedna kniha – poněvadž nikdo z pozvaných se nedostavil … Tato událost byla doprovázena dalšími „náhodami“. Ředitel Českého domu v Mnichově zrušil na poslední chvíli naši rezervaci místnosti a profesor Dr. Dr. h.c. Joseph Becker z augsburgské univerzity, který napsal úvod k mé knize a měl ji uvést na tiskové konferenci, onemocněl den před konáním.

Senátor Edvard Outrata byl nadšen knihovnou v Sudetoněmeckém domě, v níž jsou „snad všechny knihy, týkající se Čech  a Moravy od války do současnosti. Chtějí se předvést a povedlo se jim to“. Vsadím sto korun proti jeho kobližku, že tam nenalezl moji knihu se všemi německými dokumenty, které by měli číst Němci, o plánech svých otců a dědů jak naložit s českým národem.

 
30. 11. 2005